מי אנחנו

מומחה בטיפול ומניעת פציעות ספורט אלוף עולם, יזמת מוכשרת וספורטאי מוכשר שנפצע בשוטף, יחד החלטנו לשנות את תחום מניעת הפציעות בארץ ובעולם תוך הנגשת ידע ומוצרים לשיקום וטיפול שוטף.

השאיפה שלנו

לאפשר למתאמנים להמשיך בספורט מקסימום שנים, עם מינימום פציעות!

מה אנחנו עושים

אנו משלבים בין הנגשת ידע מקצועי, עבודה שוטפת עם ספורטאים מהשורה הראשונה בארץ, פיתוח וייצור מוצרים איכותיים תומכי מניעת פציעות ספורט לאורך שנים.

אודותינו

שמי שי שלו, נעים להכיר 🙂 נולדתי וגדלתי בקיבוץ ניר עוז. בילדותי איפיינו אותי שלושה דברים, הייתי שמנמן, חזק מאוד, ואהבתי ספורט. כבר בכיתה ה'-ו' ידעתי שאהיה ספורטאי!

מכיוון שבגיל 13 כבר הייתי בגובה 1.80מ' ושקלתי לא מעט (הפרטים שמורים במערכת) צורפתי לנבחרת האתלטיקה של בית הספר בתור…הודף כדור ברזל.

משם הכל התחיל, ועד כיתה י"ב הספקתי לזכות כמה פעמים בתואר אלוף ישראל לנערים ונוער בהדיפת כדור ברזל.

בתואר אלוף ישראל לבוגרים זכיתי לראשונה בגיל 21, ושמרתי על התואר 13 פעמים ברציפות. תוך כדי, עם מלגת ספורטאי, באוניברסיטה, בארצות הברית, השלמתי תואר ראשון בשיווק ותואר שני בניהול.

כאשר חזרתי לארץ, בגיל 28, ולאחר לבטים קשים, החלטתי שאני מוותר על כניסה לשוק העבודה וממשיך להתאמן. וכאן הסיפור מסתבך…

החלטתי בזמני הפנוי ללמוד להנאתי עיסוי ספורטאים אצל ד"ר אהרון יעקובי. לאחר סיום הקורס חברי האתלטים "הכריחו" אותי לטפל בהם, וככל שטיפלתי יותר, נהנתי יותר!

משם ההתדרדרות היתה די מהירה…זה הוביל למעל עשור כמטפל של נבחרת ישראל באתלטיקה, שלוש עונות במכבי תל-אביב כדורגל, ועבודה עם מאות ספורטאים מקצוענים וחובבנים.

עקב הנסיקה של מספר העוסקים בספורט חובבני, רצי מרתון ותריאתלטים חובבנים הפכו בהדרגה לחלק הארי של מטופלי.

לאחר מחשבה של כמה שנים, כיצד ליישם את הידע שרכשתי הן כספורטאי והן כמטפל של ספורטאים מקצוענים וחובבנים. במטרה לעזור לספורטאים ומאמנים למנוע את התסכול הרב של להיות פצוע, ומושבת מפעילות. ההחלטה שקיבלתי היתה לשלב בין הידע שלי במניעת פציעות ספורט, והנסיון הרב עם ציוד לטיפול עצמי.

הדרך אל האושר כוללת שילוב נכון של ציוד עיסוי עצמי, תוכנית התאוששות לכל סוגי האימון, סרטוני הדרכה מקצועיים, ודגש על שפה פשוטה וקלה להבנה.

יצאתי לבדי לדרך, והתחלתי לחפש יבואנים של ציוד, רעיונות וחומר לאתר האינטרנט. במהלך התהליך תוך כדי שאני לוחץ עליו חזק עם המרפק, הצטרף מטופל שלי לעסק: רון עדות – בן קיבוץ שפיים, תריאתלט חובב, גולנצ'יק מושבע, והמייסד/המנהל/המצביא של חברת אופטרוניקס (שעד היום אני לא באמת יודע מה היא מייצרת:)

בהמשך הצטרפה לנבחרת שלנו שני שור האלופה! שני מומחית בסחר מול חברות מסין, והיא דואגת שיגיע לארץ כל מוצר על פי שיגעונותיו של כותב שורות אלו..תודה שני!

יחד הגדרנו את מטרת העסק, מתוך הבנה עמוקה עד כמה הספורט עושה למתאמנים טוב: לאפשר למתאמנים להמשיך בספורט מקסימום שנים, עם מינימום פציעות!

ברוכים הבאים, שמחים שהצטרפתם אלינו!

שני, רון, ושי