ממליצים

אלון גבע

קבוצת הריצה שלי עובדת עם תכנית ההתאוששות של RunFree.
בעזרת הציוד האישי והסרטונים המדויקים אני מסייע לכל רצי קבוצתי - אינטרוואל
לטפל בעצמם כדי להתאושש להשתפר ולמנוע פציעות. RunFree כשמקצוענות פוגשת אנושיות!!!

אלון גבע, מאמן קבוצת אינטרוואל משוהם

עומר דבדה

אחרי שנים שבהם סבלתי מבעיה כרונית בגב הגעתי RunFree, תוך טיפול אחד יכולתי כבר להרגיש את ההבדל. השילוב של ציוד העיסוי, הרולר-קרח ושאר המוצרים הביאו אותי ליכולות שיא במגרש ומחוצה לו. אין ספק שהדבר שמורגש יותר מהכל הוא היחס האישי והמקצועי שמלווה בסרטונים ברורים שמלווים לאורך כל העונה. יש את היום שלפני RunFree ויש את היום שאחרי...

עומר דבדה, לשעבר קפטן נבחרת ישראל ומכבי תל אביב בכדוריד

דניאל פרנקל

בזכות העבודה עם הגליל וציוד ההתאוששות של RunFree, אני מתאוששת מהר יותר ובהתאם מתאמנת בעוצמה גבוהה יותר!

דניאל פרנקל, שיאנית ישראל בקפיצה לגובה

גירמה אמרה

ממליץ בחום על העבודה עם הגליל והציוד של RunFree. עושה את העבודה, לכל ענפי הספורט, כמו שצריך.

גירמה אמרה, אלוף ישראל במרתון 02:15:30

עמרי קניון

הידע והניסיון של שי הביאו לכך שהציוד, האיכות והשימוש בו מותאמים לצורכי המטופל בהתאם לענף הספורט בצורה מיטבית ביותר. מאז שלמדתי את הטיפים לשימוש נכון בגלילי הקרח והכדורים ההתאוששות והכנה הפיזית שלי לאימונים והתחרויות כמו גם מניעת פציעות עזרה לי לעשות את הקפיצה המקצועית ולדאוג לשמר את הגוף והכין אותו למטרות הבאות.

עמרי קניון, אלופת ישראל בג'ודו

גזצ'או יוסף

הגוף של הספורטאי הוא לא מכונה, ולכן זקוק לתחזוקה. איכות האימון תלויה בהתאוששות הגוף מהאימונים הקודמים, ולכן אני משתמש וממליץ על הציוד של RunFree! במטרה שכל מתאמן יוכל לטפל בעצמו ולשמר את התחביב לשנים ארוכות.

גזצ'או יוסף, מאמן והבעלים של מועדון הריצה GRC; שיאן ישראל 1500מ', 3000מ', 5000מ

זוהר זימרו

העבודה עם RunFree,מקצועי, מאוד, תמיד אדיבים, וקשובים לצרכים שלנו האתלטים. המוצרים שלהם הם באיכות גבוהה ביותר ממליץ בחום!!!

זוהר זימרו מאמן אולימפי וספורטאי אולימפי לשעבר

רחל לוגסי

שמי רחל לוגסי, 7 שנים ספורטאית, בתחום הריצות הארוכות. מאוד חשוב לי לפרגן על התמיכה והטיפול של RunFree, שמצליחים לתקן אותי כל פעם מחדש, ולהדגיש לי שהשימוש בציוד ההתאוששות חובה לכל ספורטאי! זה חלק מאוד חשוב אצלי בהתאוששות ובמניעת פציעות.

רחל לוגסי, רצת אולטרא מרתון בארץ ובחו''ל

לימור גבע-בלטקסה

המוצרים של RunFree הינם מוצרים מקצועיים-עוזרים למנוע פציעות. אחרי כל אימון,אני מטפלת בשרירים עם הגליל,הכדור הקטן והמערוך. רק בעזרת המכשירים והטיפול של שי הצלחתי לרוץ אולטרה מרתון של 85 קמ לפני שבועיים בצרפת. אז תודה על המקצועיות!

לימור גבע-בלטקסה, רצת אולטרא מרתון בארץ ובחו''ל

רינת לוי

כרצה ותיקה, מאמנת ובעלת קבוצות ריצה תרתי זמן ממושך אחר פתרונות אפקטיביים להפחתת פציעות וטיפול נאות במקרים שכאלה, לשמחתי ולמזלי לפני חמש שנים הכרתי את שי שלו הקוסם! בדרכו הייחודית המשלבת טיפול מדוייק ושימוש עצמי בכלי עזר לו צורפה הדרכה ברורה בסדרת סרטונים חביבים אני מצליחה לשמור ולחסוך ממתאמניי וממני פציעות המלוות בעוגמת נפש, אכזבות על ביטול יעדים והוצאות כספיות מיותרות. ממליצה בחום לא להמתין ולו רגע ולאמץ מיידית את השיטה הכוללת של runfree !

רינת לוי - מאמנת קבוצת RIN2RUN